Wodzisław Śląski, Śląskie

Sprzątaczka z orzeczeniem - Skrzyszów, ul. Powstańców Śląskich

Wodzisław Śląski

SPRZĄTACZKA z orzeczeniem &#8211; Skrzyszów, okolice Jastrzębia Zdroju, Wodzisławia Śląskiego

Firma BHP Protect System (ZPChr)
zatrudni SPRZĄTACZKĘ

Miejsce pracy &#8211; obiekt w Skrzyszowie, ul. Powstańców Śląskich

Zadania na stanowisku pracownika utrzymania czystości:
&#8226; Utrzymanie czystości na terenie obiektu biurowego,
&#8226; Praca od poniedziałku do piątku w godzinach wczesnoporannych (od 5:00),
&#8226; Dbałość o porządek w miejscu pracy,
&#8226; Praca w oparciu o plan sprzątania.

Warunki pracy i płacy:
&#8226; Umowa o pracę - wynagrodzenie zasadnicze: od 1300 do 2600 zł brutto.
&#8226; cały lub &#189; etatu.

Wymagania:
&#8226; Sumienność w wykonywaniu obowiązków,
&#8226; Dyspozycyjność,
&#8226; Wysoka kultura osobista,
&#8226; Umiejętność pracy w zespole,
&#8226; Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Zapewniamy:
&#8226; Uniform z logo firmy oraz obuwie,
&#8226; Środki i sprzęt konieczne do właściwego wykonania usługi,
&#8226; Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
&#8226; Terminową wypłatę wynagrodzenia,
&#8226; Szkolenia w zakresie pełnionych obowiązków, dostosowane do specyfiki danego obiektu,
&#8226; Zwrot kosztów za zakup lekarstw,
&#8226; Koordynację i wsparcie w zakresie wykonywania pracy,
&#8226; Przyjazną i bezstresową atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt i przesłanie CV:
Ewa Mańka, Specjalista ds. rekrutacji
Adres e-mail: e.manka@bhpprotect.pl
Telefon: 692-418-425 lub 734-475-479

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 14 Maj, 2020  13:55

Identyfikator: 683110

Wyświetleń: 1836